Homepage
Nejlahodnější kávy měsíce
rwanda-velka
Rwanda Muhondo

mamacoffee | Rwanda

redirect

Káva s intenzivním sladkým aroma s kořenitým nádechem. Ovocná acidita, v chuti pomelo a černý rybíz.

etiopie-velka
Etiopie Biftu Gudina

Rebelbean | Etiopie

redirect

Káva s chutí broskve, cukrové třtiny a květinovým aroma.

tanzanie-velka
Tanzania Kusini

BotaCoffee | Tanzania

redirect

Šťavnatá a sladká káva se střední citrusovou aciditou a chutí tropického ovoce.

Jak to funguje?
1. Ochutnejte

Vyberte si druh předplatného a každý měsíc ochutnávejte 3 různé druhy káv z těch nejlepších pražíren výběrové kávy.

2. Objevujte

Ponořte se do světa těch nejlepších káv a objevujte jejich rozmanité lahodné chutě. Kávy jsou upraženy vždy těsně před odesláním tak, aby se k vám dostala čerstvá káva v té nejvyšší kvalitě.

3. Okouzlujte

Objevili jste kávu, bez které si už svůj život nedokážete představit? Jednoduše si v našem e-shopu nakupte více kávy, která vás okouzlila.

Svět výběrové kávy

Stačí ochutnat jeden šálek výběrové kávy a okouzlení už vás nikdy nepustí. Je to láska na celý život. Správný milovník výběrové kávy rád objevuje nové chutě v každém šálku, který připravuje s největší láskou a péčí.

Cesta výběrové kávy je dlouhá a proces zpracování náročný. Vše začíná už u farmářů, kteří pečlivě vybírají jednotlivá zrnka, aby byla káva co nejkvalitnější. Právě proto se jí říká “výběrová”.

Další zastávkou je pražič, člověk, který musí kávu znát lépe než vlastní boty. Pražič přesně ví, jaké chutě chce z které kávy vytáhnout a jak toho dosáhnout. Jen těm nejlepším se to ale povede i v praxi.

Naše předplatné

Coffee to Home je tu pro každého milovníka kávy, začátečníka nebo i pro ty, kteří chtějí rozdávat krásné dárky a radost. Stačí si do 20. dne v měsíci vybrat délku předplatného, velikost balení a pro koho má balíček být. Začátkem nového měsíce se můžete těšit na 3 kávy z nejlepších českých a slovenských pražíren. Kávu je nutné objednat předem, abychom mohli zajistit největší čerstvost v ten správný čas. Pokud spěcháte na dárek, máme pro vás i dárkové poukazy.

Chcete-li ochutnávat různé kávy, nemáte je možnost dostávat přímo od pražíren v malém množství. Coffee to Home tyto pražírny spojuje a nabízí tak svým zákazníkům možnost průběžně ochutnávat zajímavé kávy z více než 15 nejlepších českých a slovenských pražíren. Každý měsíc pro vás vybereme 3 nejlepší a vytvoříme tak degustační balíček.

Jakmile vás nějaká káva okouzlí natolik, že jí budete chtít více, stačí navštívit náš e-shop a dokoupit si libovolné množství. Kromě toho zde nabízíme také všechny kávové doplňky pro mletí a domácí přípravu kávy.

“Jedna věc je skvělá myšlenka a odhodlání, druhá profesionální přístup – kluci z Coffee to Home mají obojí. Proto jim fandím.”
Mája Balatková
“Objednal jsem si předplatné na 3 měsíce, ale po 2 měsících jsem odjížděl na dlouhodobou služební cestu. V Coffee to Home neměli problém přerušit předplatné a vrátit mně peníze za poslední balíček. Vrátili mně dokonce celou cenu tří měsíců! Hned po příjezdu jsem si objednal znovu. :-)”
Jakub Krejčí
“Projekt mi hned od začátku přišel jako bezva nápad. To jsem ale ještě netušila, jak moc si tuto službu oblíbím. Každý měsíc se ke mně dostanou kávy z pražíren, do kterých bych se sama asi jen tak nedostala. Těším se vždycky na další a další balíčky.”
Eliška Musilová
“Moc se mi líbí, jakým stylem máte udělaný balíček, že zákazník po otevření ucítí nádhernou vůni kávy a pak už pročítá v přiložených kartičkách na co se může těšit a je hrozně nedočkavý.”
Šárka Tondlová
“Na vaše balíčky se člověk těší a nedočkavě vyhlíží pošťáka. Vybíráte výborné kávy. A co se mi u Vás líbí, ten osobitý přístup a ochota jednat se zákazníkem v případě nějakého problému. Mnoho firem by se od Vás mohlo učit. ;-)”
Pavel Binder
“Ve druhém měsíci mně nedopatřením chyběla jedna káva. Následná reklamace byla vyřízená během 2 dní a dokonce jsem jako překvapení dostal další kávu navíc. Tomu říkám správný přístup.”
Martin Březina
Oblíbené pražírny
Příprava filtrované kávy
Co přístroj, to jiná káva. Jak ale na ni?
V60 Dripper
“Pro vyvážené chutě”
Chemex
“Pro ovocnější chutě”
French press
“Pro nejjednodušší přípravu kávy”
Aeropress
“Pro nejjednodušší přípravu kávy”
Vacuum pot
“Pro efektní kouzla před návštěvou”
Moka konvička
“Pro opravdu silnou kávu”
Džezva
“Pro chutě orientu”
Clever dripper
“Pro chytře dělanou kávu”
Move left
Move right
Napsali o nás
Objednávky na nadcházející pražení uzavíráme za .
Nezmeškejte ho!
Objednat