Obchodní podmínky
Obchodní podmínky

Naše obchodní podmínky jsme se snažili co nejvíce zjednodušit. Pokud z nějakého důvodu nebudete s naší službou spokojeni, kontaktujte nás a společně najdeme způsob, jak situaci vyřešit k Vaší spokojenosti.

Provozovatel a kontakt

Coffee to Home provozuje AUTE s.r.o, Komenského 264/5 , 500 03 Hradec Králové, IČO 04084764 spisová značka C 35201 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové. Bankovní účet 36900369 / 2010.

Kontaktovat nás můžete:

Poštou na výše zmíněné adrese
Telefonicky na čísle +420 721 185 772 nebo 730 640 285
E-mailem na adrese info@coffeetohome.cz

Zrušení objednávky

Pokud si svoji objednávku po jejím odeslání rozmyslíte, prosím zavolejte nebo napište nám do 20. dne v měsíci předcházejícímu měsíci dodání prvního balíčku (uvedeného v objednávkovém formuláři).

Kupní smlouva a cena

Kupní smlouva mezi prodávajícím (provozovatelem uvedeným výše) a kupujícím (jinou fyzickou osobou) je uzavřena v momentě odeslání vyplněné objednávky kupujícím na stránkách www.coffeetohome.cz. Cena uvedená v objednávkovém formuláři na těchto stránkách je konečná, tedy včetně poštovného či jakýchkoli jiných poplatků. Nejsme plátci DPH.

Reklamace a vrácení zboží

Pokud se stane, že obdržené zboží neodpovídá vašim očekáváním, prosím kontaktujte nás a my uděláme vše co je v našich silách, abychom problém vyřešili k oboustrané spokojenosti. Pokud se rozhodnete, že předplatné nechcete až poté, co vám došel první balíček, napište nám do 14 dnů od jeho doručení a pošlete nám ho zpět na adresu uvedenou výše. Po obdržení balíčku vám na váš účet obratem vrátíme peníze. Důvod vrácení udávat nemusíte, ale budeme rádi pokud tak uděláte, abychom své služby mohli stále zlepšovat.

Doprava a platba

Kávu rozesíláme Českou poštou jako doporučený dopis. Platba za předplatné je prováděna převodem na účet a v současné době zasíláme pouze na území České republiky.

Ochrana osobních údajů

S osobními údaji nakládáme podle zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Vaše osobní údaje jsou použity pouze pro vyřízení vašich objednávek nebo dalších požadavků. Nikdy nebudou poskytnuty nikomu, kdo se nepodílí na zajištění služby (jako je Česká pošta). Pokud nechcete, abychom vaše údajepo vyřízení objednávky uchovávali, konktaktujte nás a my je odstraníme. E-mailový zpravodaj můžete kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v každé zprávě.

Objednávka a termín dodání

Do 20. dne měsíci (včetně) jsou přijímány objednávky na předplatné začínající následujícím měsícem. Pokud do tohoto data obdržíme na náš bankovní účet částku odpovídající zvolenému typu předplatného, první balíček obdržíte začátkem následujícího měsíce. Pokud částku obdržíme až po 23. dni v měsíci, první baliček bude poslán až v přespříštím měsíci. O připsání částky na náš účet, stejně jako o potvrzení začátku předplatného, budete informování e-mailem. Balíčky jsou rozesílány vždy během prvních 14 pracovních dní v měsíci. Pokud není platba na našem účtu připsána do 5 pracovních dnů od odeslání objednávky kupujícím, je tato objednávka zrušena.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Příjemce tržby eviduje tržby ve zjednodušeném režimu, tzn. je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů.

Objednávky na nadcházející pražení uzavíráme za .
Nezmeškejte ho!
Objednat