Be gentle(wo)man, BeWooden!
18 listopadu 2016 - 20:38, by , in Blog, No comments

Příběh s výběrovou kávou už znáte, je tomu už víc jak 3 roky a začalo to hezky.probis-1-2 Od té doby jsme vám psali o tom, proč a jak degustovat kávu nebo třeba jaký zvolit mlýnek na kávu. Dneska pro vás máme ale jiný příběh. Gentlemanem se člověk totiž nerodí, musí se jím stát.

Jak na to? Potřebujete dvě podstatné věci:

  • Perfektní výchovu
  • Motýlka BeWooden

O výchovu se u nás postarala už maminka, ale ten motýlek pořád chyběl. Líbil se mi hned jak ho začali vyrábět. Přítelkyni jsem tehdy pohrozil, že pokud mně ho nedá na narozeniny, tak se s ní rozejdu. A tak se jednoho dne stalo, že jsem ho dostal. Přítelkyně se tak moc bála, že k němu ještě napekla krásný dort s motivem úplně stejného motýlku. Rád bych o sobě tvrdil, že se ze mě toho dne stal pravý gentleman. Co si budeme povídat, není to pravda, gentleman se má totiž pořád čemu učit a pracovat na sobě.

tritiCo ale říct můžu? Už rok a půl hrdě na krku nosím tento skvost při každé události, kde se hodí. Snad na každé z nich se stane, že mně motýlek alespoň jeden člověk pochválí a zapamatují si mě snad všichni – samozřejmě jako gentlemana (kterým, jak jsme si výše dokázali, nejsem, ale co už, bránit se tomu nebudu… 😉 ).

Říkal jsem si, že je to super věc, je krásná, cítíte se s ní výjimečně a na okolí působí jen a jen pozitivně. Proč ho tedy nenabídnout i k naší službě? Vždyť se tak krásně doplňují. Kvalitní výběrová káva je vlastně takový gentle(wo)man mezi kávami a vychutnávají si ji právě ti stejní lidé, kteří mají skvělý vkus na výborné věci.

virilem-2Slovo dalo slovo a máme z toho nový typ balíčků! Ode dneška si tedy můžete kupovat pánské i dámské kolekce motýlků BeWooden společně s naším předplatným. Asi vám ani nemusím dodávat, že se jedná o dokonalý dárek na Vánoce nebo jiné příležitosti. 😉

Pokud se vám motýlky od BeWooden líbí, vyberte si ten nejkrásnější a kupte si ho s předplatným degustačních balíčků Coffee to Home, samozřejmě za lepší ceny, než obě služby jednotlivě. 😉 Vybírat můžete zde.

O autorovi:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře je nutné být přihlášen.

Objednávky na nadcházející pražení uzavíráme za .
Nezmeškejte ho!
Objednat