Potěš dárkem
Potěš dárkem
  • Poštovné v ceně předplatného
  • Dárkový poukaz na přání
  • Možnost vrátit balíček po prvním měsíci

Vyberte gramáž a délku předplatného, v kontaktních údajích vyplňte jméno obdarovaného a jeho adresu. Po obdržení platby Vám na uvedený e-mail zašleme dárkový poukaz, kterým dotyčného můžete potěšit. Poukaz Vám samozřejmě rádi upravíme podle Vašeho přání.

Od začátku dalšího měsíce (při objednávce do 20. dne v měsíci) pak může obdarovaný objevovat čerstvě upražené skvosty, které společně s pražiči vybíráme tak, aby byly degustační balíčky vždy pestré a chuťově vyvážené.

Součástí každého balíčku je i degustační karta, na které obdarovaný najde veškeré informace o původu a chuti kávy, stejně jako degustační formulář, na který si může tipovat a zaznamenávat vlastní poznatky a dojmy.

Vyberte si variantu Vašeho předplatného
1 měsíc
469 Kč

3 měsíce
1199 Kč

6 měsíců
2199 Kč

Doživotí
349 Kč/m.
(Nad 6 měsíců)

grinder

Pro nejlepší chuť je potřeba kávu pomlít těsně před podáváním. Doporučujeme koupit mlýnek na kávu, který umožní dělat ty nejlepší kávy díky nastavitelné hrubosti mletí.

Nastavitelnou hrubost mají všechny naše mlýnky. Vybírat můžete mezi praktickými nebo i dekorativními mlýnky. Všechny typy jsou ale vždy kvalitní a namelou kávu s naprostou přesností.

Objednávky na nadcházející pražení uzavíráme za .
Nezmeškejte ho!
Objednat