Jak funguje kávové předplatné?

Coffee to Home je tu pro každého milovníka kávy, začátečníka nebo i pro ty, kteří chtějí rozdávat krásné dárky a radost. Stačí si do 14. dne v měsíci vybrat délku předplatného, velikost balení a pro koho má balíček být. Začátkem nového měsíce se můžete těšit na 3 kávy z nejlepších českých a slovenských pražíren. Kávu je nutné objednat předem, abychom mohli zajistit největší čerstvost v ten správný čas. Pokud spěcháte na dárek, máme pro vás i dárkové poukazy.

Chcete-li ochutnávat různé kávy, nemáte je možnost dostávat přímo od pražíren v malém množství. Coffee to Home tyto pražírny spojuje a nabízí tak svým zákazníkům možnost průběžně ochutnávat zajímavé kávy z více než 15 nejlepších českých a slovenských pražíren. Každý měsíc pro vás vybereme 3 nejlepší a vytvoříme tak degustační balíček.

Jakmile vás nějaká káva okouzlí natolik, že jí budete chtít více, stačí navštívit náš e-shop a dokoupit si libovolné množství. Kromě toho zde nabízíme také všechny kávové doplňky pro mletí a domácí přípravu kávy.

Říkají o nás

“Jedna věc je skvělá myšlenka a odhodlání, druhá profesionální přístup – kluci z Coffee to Home mají obojí. Proto jim fandím.”
Mája Balatková
“Ve druhém měsíci mně nedopatřením chyběla jedna káva. Následná reklamace byla vyřízená během 2 dní a dokonce jsem jako překvapení dostal další kávu navíc. Tomu říkám správný přístup.”
Martin Březina
“Moc se mi líbí, jakým stylem máte udělaný balíček, že zákazník po otevření ucítí nádhernou vůni kávy a pak už pročítá v přiložených kartičkách na co se může těšit a je hrozně nedočkavý.”
Šárka Tondlová

Napsali o nás

Oblíbené pražírny